כפר הנוער בן שמן

רבים מהבוגרים התגוררו בכפר בין 6-12 שנים ומגדירים את בן שמן כביתם.

לכן, חשוב לנו מאוד לשמור על קשר עם הבוגרים ולהם לשמור על קשר אתנו.

אגודת בוגרי וידידי בן שמן נוסדה בכדי לאחד את הבוגרים, העובדים והידידים של כפר הנוער בן שמן. מטרת העמותה הינה לאסוף ולשמר את המסורת של הכפר ברוח המייסדים שדגלו בחינוך איכותי, עבודת האדמה ואהבת הארץ וחינוך ערכי ופלורליסטי.

העמותה תומכת בפרוייקטים שונים בכפר ומפרסמת עיתון שנתי.

בוגרים

בוגרים למען שיפוץ משרדי הנהלת הפנימייה

 

בביקורי האחרון אצל כלי מנהל הפנימייה, ביקרתי בחדרי היחידה הטיפולית השוכנים בצמידות להנהלת הפנימייה לאחר שיפוץ, אכן מקום ראוי ומכבד לקבלת הילדים לטיפול. כשנכנסתי למשרדי הנהלת הפנימייה, ראיתי את הצוות שמטפל בילדים כמו שטיפלו בנו, עובדים במשרדים שלדעתי אינם מכבדים את עבודת הקודש שהם עושים. כששאלתי את כלי מתי ישפצו גם את הנהלת הכפר, שתף שהוא חולם, אך אף תורם מחו"ל , לא מעוניין לתרום עבור משרדי הנהלת הפנימייה. הרבה יותר קל לגייס תרומה לילד.

 

החלטתי ליצור יוזמה, שאנו בוגרי הכפר, נוביל פרויקט למען הנהלת הפנימייה וניצור תנאי עבודה נאותים לאותם אנשים שנותנים מעצמם 24/7, בדאגה לחניכי הכפר כמו שאנחנו קיבלנו. אני מאמין, שאם נרכז את המשאבים שלנו, מי בתרומה כספית קטנה כגדולה, ומי בטובין (מזגן, כסא, קיר גבס וכו), נוכל לומר תודה!  מצ"ב לינק לתרומה מוכרת במס.

כל תרומה, בכל סכום, תקדם אותנו אותנו אל המטרה. מצטרפים? אנא הכנסו ללינק המצ"ב, כל תרומה תתקבל בברכה, ניתן גם לתרום בתשלומים. לפרטים ניתן לפנות לאביטל אביב בטל. 0524640256

 

עלות הפרויקט הכוללת הנה כ- 250,000 ש"ח

                        שמעון נבון, בוגר הכפר, עמותת אביב